Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakymų, kurių vertė € 100 ir daugiau, pristatymas po Lietuvą – nemokamas.

Įprastai pristatome prekes po Lietuvą į Jūsų pasirinktą LP Express terminalą arba nurodytu adresu.

Jeigu užsakymas patalpintas ir apmokėtas iki 13.00 val., savo prekes gaunate jau kitą darbo dieną.

Tokio pristatymo kaina – nuo € 2,20 iki € 8,11, priklausomai nuo siuntos matmenų.

Jeigu užsakytų prekių reikia tą pačią dieną, maloniai prašome pažymėti „Pristatymas tą pačią dieną“, įforminant užsakymą ir būtinai paskambinti telefonu +37065030903 po užsakymo išsiuntimo Pardavėjui. Tokiu atveju, prekes įprastai siunčiame per autobusų stoties siuntų skyrių. Siuntimas arba nemokamas užsakymams, kurių vertė yra € 100 ir daugiau, arba pagal galiojančius siuntimo operatoriaus įkainius, kurie priklauso nuo siuntos svorio ir atstumo. Siuntimo išlaidos tokiu atveju apmokamos arba atsiimant prekes autobusų stoties siuntų skyriuje, arba atskiru pavedimu Pardavėjui.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad dėl COVID-19 pasikeitė autobusų judėjimo tvarkaraščiai, todėl kartais net laiku išsiuntus siuntinį, jie pasiekia gavėją ne tą pačią dieną. Tikimės, kad greitai tai pasikeis :)

Jeigu prekės pristatomos į užsienį, siunčiame jas registruotu pirmenybiniu paštu. Siuntimo kaina priklauso nuo siunčiamų prekių svorio ir matmenų. Siuntimo kainą galima sužinoti iš anksto, susisiekus su mumis info@sumim.lt Kitaip jį bus nustatyta pirkimo krepšelyje automatiškai.

Redakcijos data - 2020.09.21