Prekių grąžinimo / keitimo tvarka

PREKIŲ GRĄŽINIMO / KEITIMO TVARKA

Detaliau apie mūsų grąžinimų ir keitimų politiką galima paskaityti www.sumim.lt pirkimo-pardavimo taisyklių 7 ir 8 dalyse – „Prekių grąžinimas“ ir „Prekių keitimas“.

Pateikiame Jums minėtų dalių santrauką:

Prekės, kurios negrąžinamos ir nekeičiamos - metalų ligatūros, lydmetaliai, lydmetalių ligatūros, prekės galvanikai (cheminės medžiagos), furnitūra iš tauriųjų metalų.

Grąžinami/keičiami deimantai privalo būti su nenuplėštomis plombomis.

Turint omeny šias išimtis, visas kitas prekes, nupirktas www.sumim.lt internetinėje parduotuvėje, galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos. Tam tik reikia laikytis tokios tvarkos:

1. Nusprendus grąžinti prekes, užpildyti grąžinimo formą;
2. Susisiekti su Pardavėju telefonu - +37065030903 arba e-paštu;
3. Išsiųsti grąžinamas prekes Pardavėjui;
4. Sulaukti pinigų grąžinimo.

Svarbu prisiminti, kad grąžinamos prekės privalo būti:

1. Pilnos sudeties (jeigu tai – komplektas), su visomis pateiktomis instrukcijomis ir supakuotos originalioje pakuotėje (jeigu tokia buvo);
2. Nepanaudotos, nesubraižytos, nesulankstytos arba kitaip nepablogintos, kaip aprašyta Parduotuvės taisyklėse punkte Nr. 3.8;
3. Saugiai išsiųstos Pardavėjui per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos.

Jeigu Pirkėjas grąžina tik dalį vienu metu pirktų prekių, Pardavėjas jam grąžina tik už grąžinamas prekes sumokėta sumą. Jeigu Pirkėjas grąžina visas vienu metu pirktas prekes, Pardavėjas grąžina ir Pirkėjo sumokėtą sumą už siuntimą, jei tokia buvo priskaičiuota pirkimo metu.

Pirkėjas siunčia grąžinamas prekes savo sąskaita. Tokiu atveju, Pirkėjas atsako už saugų grąžinamų prekių pristatymą Pardavėjui.

Pardavėjas nelaikomas atsakingu už patirtų grąžinamų prekių siuntimo išlaidų kompensavimą ar sumokėtos kainos grąžinimą, jeigu prekė dingsta siuntimo metu, nepristatoma Pardavėjui arba pristatoma Pardavėjui pablogintos būklės, kuri atsirado grąžinimo metu, kurį vykdė Pirkėjo pasirinkta įmonė.

Pirkėjai ne iš Europos Sąjungos supranta, kad Pardavėjas prekės(-ių) grąžinimo atveju nėra atsakingas už Pirkėjo  sumokėtų importo muitų, importo PVM ir išmuitinimo mokesčių kompensavimą prekės(-ių) grąžinimo atveju.

Pinigai grąžinami Pirkėjui tokiu pat būdu, kuriuo jis apmokėjo savo užsakymą. Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti bankui nurodymus dėl Pirkėjui grąžinamos sumos per 14 kalendorinių dienų nuo grąžintos(-ų) prekės(-ių) gavimo. Pinigų grąžinimo ir įskaitymo greitis priklauso nuo PayPal arba Pirkėjo kortelę ar sąskaitą aptarnaujančio banko terminų ir galiojančių procedūrų.

Jeigu grąžinamos prekės neatitinka sąlygų, išvardintų aukščiau, Pirkėjas gali atsisakyti jas priimti ir negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų pinigų.

Tokiu atveju Pirkėjas  gali arba parsisiųsti nepriimtas grąžinimui prekes savo sąskaita, arba atsisakyti jų iš viso – tokiu atveju, Pardavėjas utilizuoja nepriimtas grąžinimui prekes, o visos sumokėtos už jas sumos lieka Pardavėjui.

Jeigu Pirkėjas gavo prekę(-es) jau pablogėjusios išvaizdos arba ne pilnos komplektacijos, jis privalo nedelsdamas informuoti apie tai Pardavėją elektroniniu paštu info@sumim.lt .

Pirkėjas turi teisę prašyti Pardavėją pakeisti jam nepatikusias ar netikusias prekes.

Tokiu atveju Pirkėjas praneša apie norą pakeisti netikusias prekes elektroniniu paštu info@sumim.lt.

Jeigu prekė netiko dėl esamo broko, Pardavėjas surengia netinkamos prekės atsiėmimą iš Pirkėjo ir jos pakaitalo suntimą Pirkėjui, apmokėdamas pirmuosius €30 grąžinimo išlaidoms padengti. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti likusias siuntimo išlaidas pagal pateiktas sąskaitų faktūrų kopijas.

Deimantai keičiami tik su nenuplėštomis Pardavėjo plombomis. Kiti brangakmeniai gali būti keičiami abipusiu Pirkėjo ir Pardavėjo susitarimu.

Redakcijos data - 2020.09.21