Apie Sumim

MB "Sumim" - tai Nadežda (Nadia) Sitalo. Prasidėjo viskas 2008 metais nuo "Tiekimo grupės Sumim", siekiant teikti ne vien tik įrankius ir brangakmenius, bet ir rengti seminarus, keliones, renginius, skirtus autorinei juvelyrikai. Ir žinote ką?  Viskas išsipildė. Iš pavadinimo išbraukiau "tiekimo grupę", kadangi vietoj grupės (nes ją brangoka išlaikyti) yra viena labai aktyvi moteris su stipria motyvacija ir aistra tam, ką daro. 

Kaip MB "Sumim" vadovė/darbuotoja tiekiu įrankius, įrangą ir brangakmenius auksakaliams. Nuo 2012 metų, įsikūrus Klaipėdos krašto auksakalių cechui ir man tapus jo sekretore, rengiame parodas, keliones, renginius, skirtus autorinei juvelyrikai populiarinti. Nuo 2020 įsteigus MB "Sumim" pagaliau galiu sėkmingai bendradarbiauti su pirkėjais-PVM mokėtojais. Kaip matote, viskas pildosi, tam reikia tik laiko ir kantrybės.    

Tikiu, kad auksakalys turi kurti ir gaminti. Idealiame pasaulyje visais kitais klausimais - medžiagų pirkimais, prabavimu, rinkodara, buhalterija, o kartais ir bendravimu su užsakovais - turėtų užsiimti kiti žmonės. Bet kadangi gyvename čia ir dabar, ir beveik kiekvienas Lietuvos auksakalys yra žmogus-orkestras, padedu bent jau su medžiagomis - įrankiais, įranga, brangakmeniais. Kartais - patarimais ir kontaktais. Stengiuosi būti naudinga, palengvindama auksakalių darbą, taupydama brangiausią jų resursą - laiką. 

Mano darbo tikslas - suteikti mano užsakovams optimaliausią sprendimą už adekvačią kainą. Padėti jiems įgyvendinti jų projektus ir taip būti įdomiems ir paklausiems labai konkurencingoje Lietuvos juvelyrikos rinkoje. 

Daugelį iš Jūsų pažįstu asmeniškai. Mano pačios vyras - auksakalys, kuris, beje, labai dažnai padeda patarimais ar konstruktyvia kritika. Todėl puikiai žinau, su kokiais iššūkiais tenka susidurti papuošalų gamintojams. Todėl judame toliau, kuriame naujas galimybes pirkėjams, augame kartu! :)

Sumim rekvizitai:

MB "Sumim"
Kodas - 305604406
PVM kodas - LT100013344116
Tel. pasiteirauti - +370 650 309 03
E-pašto adresas - info@sumim.lt